Yhteystiedot

Taloustaivas Oy on tilitoimisto, jossa yhdistyy osaaminen, kokemus ja ketteryys. Jätä yhteydenottopyyntö ja pyydä tarjous.

Taloustaivas Oy

Sinikalliontie 7, 02630 Espoo

+358 40 060 0281

toimisto@taloustaivas.fi

Y-tunnus: 2882534-6

 

Kysy lisätietoa!

anneli

Anneli Rosenberg

Asiakaspalvelija, toimitusjohtaja
+358 400 506 634
anneli.rosenberg@taloustaivas.fi

vuorinen

Jukka-Pekka Vuorinen

Hallituksen puheenjohtaja
+358 400 626 567
jukka-pekka.vuorinen@taloustaivas.fi

jenni

Jenni Marttila

Markkinointipäällikkö
+358 40 559 2881
jenni.marttila@taloustaivas.fi

paivi

Päivi Järvinen

Neuvonantaja, kirjanpitäjä
+358 50 594 1862
paivi.jarvinen@taloustaivas.fi

mikko_fullreso-5

Mikko Sopanen

Kirjanpitäjä
+358 44 3118 030
mikko.sopanen@taloustaivas.fi

WhatsApp Image 2018-08-28 at 10.14.40

Mirja Heino

Toimistopäällikkö, kirjanpitäjä
+358 40 6800 850
mirja.heino@taloustaivas.fi

Näyttökuva 2019-11-25 kello 14.03.19

Otto Saarimaa

Kirjanpitäjä
+358 40 866 8597
otto.saarimaa@taloustaivas.fi

taloustaivas20202_huhtikuu_fullreso_iso-3

Nea Lindström

Kirjanpitäjä
+358 45 233 9364
nea.lindstrom@taloustaivas.fi

taloustaivas2021-isot-7

Lempi Liski

Kirjanpitäjä
+358 400 600 281
lempi.liski@taloustaivas.fi

juha

Juha Lindholm

Veroasiantuntija
+358 40 545 5494
juha.lindholm@taloustaivas.fi

petri

Petri Björkbacka

+358 458 033 955
petri.bjorkbacka@taloustaivas.fi

taloustaivas2021-isot-3

Zahra Alijani

Kirjanpitäjä
+358 45 601 5040
zahra.alijani@taloustaivas.fi

Ota yhteyttä!

    © 2017 Taloustaivas Oy
    Design Mainostoimisto BrandX • brandx.fi