Yhteystiedot

Taloustaivas Oy on tilitoimisto, jossa yhdistyy osaaminen, kokemus ja ketteryys. Jätä yhteydenottopyyntö ja pyydä tarjous.

Taloustaivas Oy

Sinikalliontie 7, 02630 Espoo

+358 40 060 0281

toimisto@taloustaivas.fi

Y-tunnus: 2882534-6

 

Kysy lisätietoa!

anneli

Anneli Rosenberg

Asiakaspalvelija, toimitusjohtaja
+358 400 506 634
anneli.rosenberg@taloustaivas.fi

vuorinen

Jukka-Pekka Vuorinen

Hallituksen puheenjohtaja
+358 400 626 567
jukka-pekka.vuorinen@taloustaivas.fi

paivi

Päivi Järvinen

Neuvonantaja, kirjanpitäjä
+358 50 594 1862
paivi.jarvinen@taloustaivas.fi

Näyttökuva 2019-11-25 kello 14.03.19

Otto Saarimaa

Myynti- ja markkinointijohtaja
+358 40 866 8597
otto.saarimaa@taloustaivas.fi

mikko_fullreso-5

Mikko Sopanen

Talousjohtaja
+358 44 3118 030
mikko.sopanen@taloustaivas.fi

Tiina Sirén

Palkkahallinnon asiantuntija, PHT 

palkat@taloustaivas.fi

 

 

Nea Lindström

Kirjanpitäjä
+358 45 233 9364
nea.lindstrom@taloustaivas.fi

taloustaivas2021-isot-3

Zahra Alijani

Kirjanpitäjä
+358 45 601 5040
zahra.alijani@taloustaivas.fi

Sami Viljanen

Kirjanpitäjä

jenni

Jenni Marttila

Markkinointipäällikkö
+358 40 559 2881
jenni.marttila@taloustaivas.fi

Aino_259x259

Aino Alasentie

Kirjanpitäjä
+358 40 132 0245
aino.alasentie@taloustaivas.fi

Maria Luna

Palkanlaskija

 

Ota yhteyttä!

    © 2017 Taloustaivas Oy
    Design Mainostoimisto BrandX • brandx.fi